Сили оборони України у Луганській області критично пошкодили залізничний міст, який окупанти використовували для логістики.
Про це повідомляє телеграм-канал Exilenova+.
Йдеться про залізничний міст у селищі Сабівка.
Удар по об’єкту завдали 26 червня. Міст відігравав важливу роль у забезпеченні залізничного сполучення між тимчасово окупованими районами Луганської та Донецької областей.
Через нього (координати 48.575458, 39.152875) російські війська могли перекидати особовий склад, боєприпаси, паливо та інші військові вантажі.
Відповідно до фото, відновлення мосту є доволі трудомістким, втім, через його важливість, росіяни ймовірно розпочнуть ремонтні роботи. Через міст проходять дві лінії: одна з них обвалилася, водночас інша зазнала пошкоджень, ступінь яких наразі невідомий.
Варто зауважити, що ці удари відбуваються паралельно з підривом логістики ворога на дорогах. Таким чином, окупанти втрачають будь-які засоби масової доставки палива, запчастин та іншої матеріальної частини.
Раніше «Мілітарний» повідомляв, що 21 червня 2026 року українські сили атакували три залізничні мости, які формують критичні елементи логістичної системи російських військ на південному напрямку та в Криму.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин