На Житомирщині підірвали залізничну колію
Місце підриву. 31 серпня 2020. Фото: СБУ

На Житомирщині підірвали залізничну колію перед потягом із вантажем паливно-мастильних матеріалів з Білорусі.

Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на Службу безпеки України.

Слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження за фактом підриву залізничної колії, якою рухався вантажний потяг сполученням «Барбари – Коростень».

Повідомляється, що на перегоні «Сокорики-Бехи» під час руху потягу, який транспортував з Білорусі 64 вагони із бензином і дизельним пальним, стався вибух, внаслідок якого деформовано рейки та пошкоджено залізничні шпали.

Водночас потяг, в якому перевозились нафтопродукти, пошкоджень не зазнав. Потерпілих немає.

Місце підриву. 31 серпня 2020. Фото: СБУ

Нині відповідні служби проводять ретельний огляд місця події. Триває встановлення всіх обставин.

Обставини вчинення злочину розслідуються слідчими органів безпеки за ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text