Міноборони отримало партію БТР-4Е
Бронетранспортер БТР-4Е. Фото: «Укроборонпром»

Харківське конструкторське бюро з машинобудування, передало Міноборони України партію з 5 БТР-4Е, укомплектованих кулеметами виробництва київського державного підприємства «Маяк».

Про це повідомляє пресслужба «Укроборонпром».

Нагадаємо, харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова (ХКБМ) входить до складу ДК «Укроборонпром».

«Усі бронетранспортери виготовлені фахівцями підприємства під час карантину, прийняті військовою прийомкою та вже відбули до військової частини», – повідомив директор підприємства Яків Мормило.

Зазначимо, що виконання поставок харківським підприємством відбувається за контрактом з Міноборони від 2016 року, який був розблокований наприкінці 2019 року.

Бронетранспортери БТР-4Е. Фото: «Укроборонпром»

Перші ж відвантаження бронетехніки, після відновлення робіт за контрактом 2016 року, відбулися у грудні 2019 року – ХКБМ передали військовим 12 бронетранспортерів БТР-4Е.

Всього за контрактом ХКБМ має виготовити та передати 45 одиниць бронетранспортерів БТР-4Е.

Окрім всього іншого, ця партія бронетранспортерів укомплектована кулеметами КТ-7,62 від київського заводу «Маяк», який вийшов на стале виробництво після простою.

Нагадаємо, київський завод “Маяк”, передав партію з 5 кулеметів КТ-7,62 для бронетранспортерів.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text