Артилерія Морської піхоти готується до змагань
САУ 2С1 «Гвоздика» на навчаннях МП ЗСУ. Жовтень 2020. Фото: МП ЗСУ

Артилерія Морської піхоти Збройних сил України проводить бойове злагодження й тренування на одному з полігонів Донеччини.

Про це пише АрміяInform з посиланням на пресцентр ООС.

«Через «Мінські домовленості» вся важка артилерія українського війська відведена з передової. Підрозділи постійно відточують нові прийоми та навички, здобуті в боях на Донбасі», – йдеться у повідомленні.

Одним із таких підрозділів є артилерійський дивізіон Назарія Ілліча (36 ОБрМП), озброєний самохідними артилерійськими установками 2С1.

Морські піхотинці виконали завдання з ураження нерухомої спостережної та неспостережної цілі із закритої вогневої позиції.

САУ 2С1 «Гвоздика» Морської піхоти ЗСУ. Жовтень 2020. Фото: МП ЗСУ

Офіцер розповідає, що бойова підготовка в його підрозділі – процес безперервний. За рік проведена величезна кількість різних навчань, тренувань, бойових стрільб.

Він запевняє: його бійці готові у будь-яку хвилину висунутися на вказані позиції та знищити ворога.

Водночас цього року в артилеристів є ще одна ціль – взяти першість на всеукраїнських змаганнях на кращий дивізіон ЗСУ.

Для довідки: 2С1 «Гвоздика» – 122-мм самохідна артилерійська установка на базі шасі МТ-ЛБ, яка призначена для знищення живої сили, артилерійських батарей, дзотів, а також для забезпечення проходів в мінних полях та польових загородженнях.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
BTC
bc1qg0z99m95fte7kj8faa7h2kvnq92wvc53exe8gm
USDT
0x8676644fA7B6d328310283cAC1065Ae01d97CEe7
ETH
0xfD02863D3289416fcF50975c9DFda13623f97758
Популярні
Button Text