Китайські Сухопутні війська почали обладнувати свої САУ антидроновими «мангалами» - Мілітарний

Китайські Сухопутні війська почали обладнувати свої САУ антидроновими «мангалами»

Китайські Сухопутні війська почали обладнувати свої САУ антидроновими «мангалами»
Китайські Сухопутні війська почали обладнувати свої САУ антидроновими «мангалами»
Новини

Сухопутні війська Народно-визвольної армії Китайської народної республіки почали обладнувати самохідні артилерійські установки антидроновими мангалами.

Відповідні кадри навчань 76-ї артилерійської бригади Західного командування оприлюднив китайський державний телеканал CCTV.

На оприлюдненому відео показі китайські 155-мм самохідні артилерійські установки PLZ-05, верхня, задня, бокові та передні проєкції яких закриті сітками.

Мангалами закриті башти, котки, люки механіків-водіїв та носові частини САУ.

Крім того, можна помітити, що бойові машини захищені по-різному й з використанням різних сіток, різних форм: на деяких PLZ-05 вони мають візуально слабку конструкцію, а на інших – об’ємні та подекуди багатошарові й мають рухомі елементи.

Опираючись на це можна припустити, що рішення може бути ініціативним, а сітки збиралися й монтувалися силами екіпажів або ремонтних підрозділів, хоча виключати можливість подібного рішення «згори» не варто.

Очевидно, що Народно-визвольна армія Китаю аналізує та впроваджує досвід повномасштабної російсько-української війни, готуючись до гіпотетичного збройного конфлікту із масованим використанням ударних дронів.

Західне командування НВАК КНР займає позиції уздовж сухопутних кордонів із М’янмою, Індією, Бутаном, Непалом, Пакистаном, Афганістаном, Таджикистаном, Киргизстаном, Казахстаном, Росією і Монголією

Основні сили та засоби командування звісно ж націлені на Індію, яка цілком спроможна виробляти велику кількість дронів типу FPV.

Поки що невідомо, чи інші командування КНР переймають досвід російсько-української війни й оснащують свою бронетехніку антидроновими решітками.

Нещодавно, 22-го вересня, повідомлялося, що Китай завершив будівництво нового вертодрому на спірній з Індією ділянці кордону в Тибеті.

Будівництво вертодрому в першу чергу пов’язане зі зміцненням позицій Китаю на спірних територіях і дозволить використовувати вертольоти у випадку прикордонних зіткнень.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
ETH
0x6db6D0E7acCa3a5b5b09c461Ae480DF9A928d0a2
BTC
bc1qv58uev602j2twgxdtyv4z0mvly44ezq788kwsd
USDT
TMKUjnNbCN4Bv6Vvtyh7e3mnyz5QB9nu6V
Популярні
Button Text