Компанія BAE Systems Australia представила у Мельбурні нову безпілотну бойову машину піхоти ATLAS CCV.
У компанії розповіли, що ATLAS CCV створена у співпраці з низкою партнерів, включаючи Supacat із Британії, Valhalla Turrets зі Словенії та Marand з Австралії.
Це модульна машина 8×8, яка поєднує автономні технології з існуючими системами бронетехніки.
ATLAS CCV розроблений для автономної роботи в різних бойових умовах як на дорозі, так і поза нею, і підтримки техніки.
Як стверджується, у платформі використовують перевірені технології, що дало можливість створити недорогий виріб.
Автономна система управляє рухом машини, дозволяючи їй об’їжджати перешкоди, планувати маршрути та ухвалювати тактичні рішення.
Вона може працювати в кількох режимах, включаючи дистанційне керування, режим «іди за мною» з обходом перешкод, навігацію за точками та планування місії на основі поставлених цілей.
Розробник пояснив, що ATLAS CCV призначений для виконання «рутинних, брудних та небезпечних» завдань у бойових умовах. Наприклад, для захисту флангів, ідентифікації цілі, ведення бою, розвідки та безпосередньої вогневої підтримки.
Машина може перевозити кілька тонн корисного навантаження у своєму захищеному корпусі, включаючи боєприпаси, паливо, пайки, воду та критично важливе обладнання для підтримки платформ, які вона супроводжує.
Залежно від ролі, яка відводиться машині на полі бою, можливі різні варіанти бронювання.
Машина оснащена автоматизованою туреллю VANTAGE, створеною спеціально для безпілотних систем. Вона озброєна 25-мм гарматою M242 Bushmaster з дальністю стрільби до 2500 м, подвійною системою подачі боєприпасів.
ATLAS CCV спроєктована таким чином, щоб її можна було легко транспортувати літаками або морськими десантними засобами.
Модульна конфігурація забезпечує можливість виконання різних бойових завдань, включаючи протидію безпілотникам та вогневу підтримку за допомогою 120-мм автоматизованої мінометної системи.
Вона обладнана 360-градусною багатоспектральною автоматичною системою виявлення, супроводу та класифікації цілей, до складу якої входять денні камери, прилади ІЧ-спостереження, акустичні датчики, засоби пасивної РЕБ, стереобачення та ЛІДАР (технологія отримання та обробки інформації про віддалені об’єкти).
Базою для платформи стало шасі бронеавтомобіля HMT від Supacat. ATLAS CCV оснащений 6-циліндровим 6,7-літровим дизельним двигуном Cummins ISB та автоматичною коробкою передач Allison 3000.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин