Естонсько-хорватська компанія Vegvisir поставила Збройним силам Австралії рішення для покращення ситуаційної обізнаності на основі змішаної реальності для М113.
Про це йдеться у пресрелізі компанії.
Австралійська армія замовила продукт компанії для того, щоб перевірити, чи підвищує змішана реальність ефективність застосування безекіпажних платформ, створених на базі звичайних.
Система ситуаційної обізнаності Vegvisir використовує камери, встановлені на транспортних засобах, імерсивну гарнітуру і додаткові можливості накладання даних для забезпечення операторів комплексним 360-градусним оглядом навколишнього середовища з наднизькою затримкою.
Система призначена як для дистанційного керування, так і для покращення видимості платформ з екіпажем.
Надані системи підтримують декількох операторів, які керують парком транспортних засобів з однієї платформи.
Користувальницький інтерфейс дозволяє обмежувати бітрейт для кожної камери, оцінювати якість мережі та створювати власні лінії допомоги водієві.
Генеральний директор Vegvisir Інгвар Пярнамяе каже, що існує невикористаний потенціал модернізації старих транспортних засобів, який може додати їм нових можливостей.
«Здатність нашої технології інтегруватися з існуючими платформами, такими як БТР M113, є доказом універсальності та надійності нашого рішення. Ми раді бачити, що наші системи підтримують місію австралійської армії. Їх готовність інвестувати в модернізацію своїх військових технологій свідчить про те, що австралійський ринок є і залишатиметься дуже привабливим для таких оборонних стартапів, як Vegvisir», – зазначив Пярнамяе.
Vegvisir доступний у двох версіях – Vegvisir Core для пілотованих транспортних засобів і Vegvisir Remote для безпілотних або опціонально пілотованих наземних платформ.
Система застосовує камери, датчики та алгоритми обробки зображень для надання 360-градусного MR/VR-зображення членам екіпажу транспортного засобу з дисплеєм на військовому.
В результаті екіпаж усередині бронемашини, як і раніше, може бачити не лише своє безпосереднє оточення, а й ворожі позиції в режимі реального часу на відстані до 10 км.
Нагадаємо, що ця система з 2023 року використовується і на українській бронетехніці.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин