Військова лабораторія Корпусу морської піхоти Сполучених Штатів обрала австралійську компанію Birdon для розробки важкого десантного корабля H260.
Про це йдеться в пресрелізі компанії.
H260 – це десантний корабель великої дальності з малою осадкою, який розробляється на основі технічних рішень корабля LMV-H, який пропонувався австралійській армії.
Візуально, корабель схожий на комерційні офшорні судна. Використання інверсивного носа дозволяє уникнути навантажень на корпус та знизити коливання корабля на воді.
Довжина корабля складає близько 79 метрів (260 футів), на його палубі можна розмістити вантаж вагою до 440 тонн.
H260 може взяти на борт 72 морпіхів та 26 членів екіпажу. Осадка корабля – майже 2 метри (6,5 футів), а дальність ходу складає 5000 морських миль.
В носовій та кормовій частинах встановлені рампи, які забезпечують швидке десантування, завантаження та вивантаження вантажів у складних умовах.
Рубка та каюти розміщені на віддалені від вібрацій та шуму рушійних установок, що підвищує комфорт перебування екіпажу та десанту.
На початку листопада 2023 року “Мілітарний” повідомляв, що компанія BAE Systems отримала контракт вартістю 211 мільйонів доларів на постачання 40 амфібійних бойових машин (ACV) для Корпусу морської піхоти США.
Замовлення є продовженням раніше укладених контрактів загальною вартістю 2,5 мільярда доларів.
За інформацією Міністерства оборони США, 40 машин будуть виготовлені у варіанті транспортерів для перевезення особового складу.
Усього за першою фазою програми ACV (ACV 1.1) морська піхота США має отримати 204 машини у варіанті лінійного бронетранспортера ACV-P загальною вартістю 1,2 млрд доларів. А за другою фазою (ACV 1.2) планують придбання ще 666 модифікованих машин.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин