Армія США випробувала авіадесантні можливості наземного дрона-вантажівки - Мілітарний

Армія США випробувала авіадесантні можливості наземного дрона-вантажівки

Армія США випробувала авіадесантні можливості наземного дрона-вантажівки
Армія США випробувала авіадесантні можливості наземного дрона-вантажівки
Новини

Армія Сполучених Штатів випробувала авіадесантні можливості безпілотної платформи-вантажівки Small Multipurpose Equipment Transport (S-MET).

Про це повідомляє видання The Defense Post.

Випробування проходили на авіабазі Форт Ліберті Нормандія (Fort Liberty Normandy) в Північній Кароліні.

Під керівництвом експертів з Управління випробувань повітряно-десантних і спеціальних операцій, випробування включало різні сценарії для оцінки стійкості S-MET до ударів об землю під час низькошвидкісного десантування.

S-MET – це безпілотник для забезпечення логістичних потреб піхоти, він перевозить боєприпаси, провізію, спорядження та інші вантажі.

Під час демонстрації S-MET здійснив декілька видів низькошвидкісного десантування і відповідних маневрів, можливих на активному полі бою.

Інформація і відгуки, зібрані під час випробувань, будуть використані Сухопутними військами США для вдосконалення наземних дронів і прийняття рішень щодо їхнього застосування.

Перед випробуваннями особовий склад пройшов навчання з вивчення приладів безпілотної платформи, органів управління і тактичних інструкцій з експлуатації.

S-MET може бути активним близько 72 годин, його енергії вистачить для подолання 96 кілометрів, він використовує від 1 до 3 кіловат енергії від акумулятора, який може заряджатися на ходу. Платформа має вантажопідйомність до 1133 кілограмів.

Нагадаємо, що Milrem Robotics підписала угоду з Укроборонпром щодо спільної розробки мультидомених роботизованих оборонних систем нового покоління.

Крім того, сторони розглядають локалізацію виробництва роботизованих платформ розробки Milrem Robotics в Україні.

Мова йде про системи на базі багатоцільової платформи THeMIS, зокрема, про бойову THeMIS Combat озброєну кулеметним модулем, інженерну версію Combat Engineering що адаптована для виявлення мін і розмінування, а також безпілотних логістичних машин та їх модифікованих версій CASEVAC для евакуації поранених.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
ETH
0x6db6D0E7acCa3a5b5b09c461Ae480DF9A928d0a2
BTC
bc1qv58uev602j2twgxdtyv4z0mvly44ezq788kwsd
USDT
TMKUjnNbCN4Bv6Vvtyh7e3mnyz5QB9nu6V
Популярні
Button Text