У Москві готуються до параду 9 травня та розробили інструкцію на випадок нападу українських безпілотників.
Про це повідомляє OBOZREVATEL з посиланням на власні джерела у силових структурах. Редакція отримала копії документів – це відповідні інструкції, а також порядок постановки механізованої колони та розрахунків особового складу.
Відповідно до опублікованих документів, оператор комплексу “Силок-02” у випадку виявлення БПЛА на території парадної площі має передати начальнику штабу збору механізованої колони характеристики літального апарата й запитати дозволу на придушення.
“Отримавши дозвіл, оператор переводить комплекс у режим поставлення перешкоди в указаному діапазоні та на частотах супутникових систем навігації на 5 хвилин. Після завершення цього часу оператор повертає комплекс в режим виявлення, а за умови повторного виявлення каналу керування здійснює придушення сеансами 10 хвилин до зникнення каналу керування“, – йдеться в інструкції.
Також в оприлюднених документах зазначено, що до проведення параду буде залучено 165 одиниць техніки. Із них 125 одиниць основного складу, 40 – резерву.
У парадних розрахунках буде використано один танк Т-34, десять Т-72 Б3М, десять Т-80 БВМ, сім Т-90М, а також три Т-14 “Армата”.
На параді покажуть по 6 ОТРК “Искандер-М” та ЗРК С-400.
Також будуть представлені десятки одиниць бронетехніки, серед якої, зокрема, і З-СТС “Ахмат”.
“Силок-02” – це доопрацьований комплекс технічних засобів протидії роботі безпілотників різного типу. Вперше його представили на російському військово-технічному форумі “Армія-2019”. Він може в автоматичному режимі відстежувати координати дрона та використовує широкий діапазон частот. Після виявлення безпілотника комплекс переходить у режим придушення цілі.
У документах, які опублікувало видання OBOZREVATEL, вказано, що “Силок-02” може здійснювати цілодобовий контроль діапазонів 2,4 ГГц та 5,8 ГГц на предмет виявлення каналів керування радіокерованої авіаційної мішені квадрокоптерного типу в радіусі 2,5-3 км. Після виявлення каналу й за командою оператора можлива постановка загороджувальної перешкоди в цих діапазонах, а також на частотах супутникових систем навігації в радіусі 1-1,5 км.
Нагадаємо, 24 квітня в РФ повідомили про падіння нібито українського безпілотника у Московській області. Заявили, що всередині дрона виявили 17 кг вибухівки.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин