У Сербії розглядають можливість закупівлі ПТРК Spike LR2
У Сербії розглядають можливість закупівлі ПТРК Spike LR2
У Сербії розглядають можливість закупівлі ПТРК Spike LR2
Новини

У Сербії розглядають можливість закупівлі ізраїльських протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) Spike LR2.

Про це пише RTS.

Представник ізраїльської компанії Rafael підтвердив для RTS на нещодавній міжнародні виставці в угорському Кечкеметі, що Сербія веде переговори з Ізраїлем щодо закупівлі цих ПТРК.

Партнером у Сербії є державна компанія Jugoimportom.

Якщо бізнес з Jugoimportom вдасться, тоді ми запропонуємо інші рішення. Це ракети Spike ER і NLOS, які мають значно більшу дальність, – сказав регіональний директор компанії” Rafael – Advanced Defense Systems Аль Захер у коментарі RTS.

На Балканах комплекси Spike вже використовують у Хорватії на бронетехніці Patria, словенська армія – на легких тактичних транспортних засобах JLTV та бронетранспортери SKOV Svarun (місцеве позначення БТР Patria AMV), а Румунія має два типи пускових установок і ракет – на бойових машинах MLI- 84 та гелікоптерах IAR-330.

Бойова машина JLTV з бойовим модулем Kongsberg Protector з керованими ракетами Spike LR

Spike LR2 – новітня мультиплатформова, багатоцільова керована ракета яка реалізована за принципом «вистрілив і забув», перенацілювання у польоті, ураження прихованих цілей поза межами зони видимості за цілевказанням з інших джерел та можливість запуску по цілях за їх координатами.

Найбільш вдосконалена версія LR-2 наразі використовується Ізраїлем, Словаччиною, Естонією та Австралією, а ракети виробляє дочірня фірма ізраїльської компанії Rafael – компанія Eurospike, штаб -квартира якої знаходиться в Німеччині.

Запуск ракети SPIKE NLOS з пускової установки на шасі Oshkosh JLTV

Ракети можна запускати з наземної пускової установки (до складу розрахунку входить два бійці), а також з бронетехніки, кораблів та гелікоптерів.


Естонія обрала SPIKE NLOS у якості протикорабельного комплексу


Порівняно з серійною версією LR, версія LR2 має збільшений діапазон з п’яти до п’яти з половиною кілометрів при запуску з землі і уражає ціль на відстані 10 кілометрів при запуску з гелікоптера.

Вона має кращу систему прицілювання, в роботі системи широко використовується штучний інтелект, а ракета вражає ціль під кутом 70 градусів, що значно збільшує проникнення у бронесталь або бетон.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
ETH
0x6db6D0E7acCa3a5b5b09c461Ae480DF9A928d0a2
BTC
bc1qv58uev602j2twgxdtyv4z0mvly44ezq788kwsd
USDT
TMKUjnNbCN4Bv6Vvtyh7e3mnyz5QB9nu6V
Популярні
Button Text