У Міноборони України озвучили для чого модернізують радянський багатоцільовий гелікоптер Мі-2.
Про це повідомляє Мілітарний.
Нещодавно випробувальною бригадою фахівців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки поблизу с. Гончарівське проведено другий етап спеціальних випробувань Мі-2МСБ.
На Мі-2МСБ встановили комплекс авіаційного озброєння у складі НАР типу С-8 та великокаліберних кулеметів НСВТ-12,7 мм.
Основними результатами зазначених випробувань стало практичне підтвердження:
Потрібно відмітити, що БпЛА , який використовувався в якості повітряної цілі, було уражено в першому бойовому заході, чим повністю підтверджено практичну можливість навчання екіпажів на вертольоті Ми-2МСБ боротьбі з повітряними цілями типу БпЛА “Орлан” відповідно до методики, відпрацьованої фахівцями ДНДІ ВС ОВТ, – йдеться у повідомленні Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ
У ЗСУ Мі-2МСБ позиціонують як легкий навчально-бойовий вертоліт, що здатен забезпечити повноцінне навчання екіпажів всім елементам бойового застосування некерованого ракетного та стрілецького озброєння як по наземним, так і по повітряним цілям, а також забезпечення підтримання льотних навичків пілотів бойових частин.
У Державному науково-дослідному інституті випробувань і сертифікації ОВТ вказують, що одна льотна година на вертольоті Ми-2МСБ вчетверо дешевша, ніж на вертольоті типу Ми-8, і більш ніж в п’ять разів дешевша, ніж на вертольоті типу Ми-24.
– очевидні всі переваги застосування вертольоту Ми-2МСБ в інтересах ЗС України в першу чергу в якості навчально-бойового вертольоту в сучасних економічних умовах, – пишуть випробувачі.
Від базового гелікоптеру Мі-2 версія МСБ відрізняється:
Також на Мі-2МСБ адаптовано світлотехнічне обладнання під застосування окулярів нічного бачення та захисного шолому для льотного складу, що надає можливість виконання польотів на гранично малих висотах у темний час доби.
Застосування окулярів нічного бачення забезпечить можливість виконувати зліт та приземлення на вертольоті Ми-2МСБ на непідготовлені майданчики при пілотуванні вночі, що значно збільшить якісну та кількісну складову польотів, а також забезпечить використання вертольоту як навчального тренажера для підготовки курсантів як вдень, так і вночі.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин