В Україні проводять державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу (БПАК) «Лелека-100».
Про це повідомляє Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації ОВТ.
Випробувальні польоти проводять спільні екіпажі з-поміж зовнішніх пілотів від виробника та випробувальної бригади ДНДІ ВС ОВТ, які пройшли відповідну підготовку.
Зовнішньо траєкторні вимірювання здійснюють з допомогою радарної системи MFTR-2100/40.
За програмою Державних випробувань передбачено оцінювання авіаційного комплексу в умовах протидії засобів протиповітряної оборони (ППО) та радіоелектронної боротьби (РЕБ).
Довідково. БПАК «Лелека-100» — український військовий багатофункціональний безпілотний літальний апарат, створений українською компанією DeViRo, для розв’язання завдань з аеророзвідки та визначення точних географічних координат об’єктів у режимі реального часу.
Комплекс розроблений для роботи в умовах складної радіоелектронної обстановки, у режимі навмисної постановки радіозавад або блокування систем супутникової навігації.
Відзначається, що БПАК стійкий до погодних умов та придатний для використання у будь-який час доби. 2016 року за результатами визначальних відомчих випробувань був допущений до експлуатації в ЗС України.
За результатами випробувань буде ухвалене рішення щодо прийняття безпілотного авіаційного комплексу «Лелека-100» на озброєння Збройних Сил України.
Нагадаємо, у травні 2020 року у Черкаській області прикордонники провели навчання з повітряного моніторингу кордону за допомогою безпілотного авіаційного комплексу (БПАК) «Лелека-100».
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин