Для захисту літаків та боєприпасів на російському військовому аеродромі “Кримськ” почали будувати захисні ангари.
Будівництво помітили на свіжих супутникових знімках, які оприлюднив аналітик на ім’я “StefanB2023″у соцмережі “Х”.
На початку повномасштабного вторгнення велика частка аеродромів, з яких працюють російські літаки, не була оснащена навіть простими засобами захисту від атаки з повітря.
При цьому під час “Холодної війни” поблизу кордонів країн НАТО на військових аеродромах обов’язково будувалися залізобетонні укриття, що захищали від авіабомб та ядерних ударів.
Значна частка серйозних укриттів для авіації залишилася на території країн “Варшавського договору”, України, Білорусі та у північно-західному прикордонні Росії.
Зараз у Росії намагаються розв’язати цю проблему. Кожному бойовому російському авіаполку потрібно приблизно 10–15 захисних ангарів.
Скільки коштуватимуть захисні споруди для транспортної та стратегічної авіації, складно навіть уявити.
Полегшені захисні ангари почали з’являтись на частини російських аеродромів ще літом, але оберігати літаки вони можуть лише від кустарних БПЛА.
Також у травні на аеродромі “Мариновка” помітили аеродромні ангари для захисту авіації від ударних дронів та ракет із касетною бойовою частиною.
Використання ангарів також не дозволить супутникам та іншим оптичним засобам виявлення дізнатися, порожній ангар чи там стоїть літак.
Проте використання профільованих листів для створення ангарів не дають потрібного захисту від уламків, оскільки мають невелику товщину.
Нагадаємо, 17 листопада президент Сполучених Штатів Джо Байден дозволив Україні удари по Росії американськими ракетами великої дальності.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин