Український виробник систем радіоелектронної боротьби Kvertus встановлюватиме засоби протидії дронам у бронемашини виробництва «Української бронетехніки».
Про це повідомили представники Kvertus на своєму сайті.
Kvertus підписали відповідний контракт з представниками «Української бронетехніки», який передбачає інтеграцію та встановлення систем РЕБ Kraken на спеціалізовані броньовані автомобілі «Новатор».
«Відтепер «Українська бронетехніка» встановлюватиме засоби РЕБ KVERTUS на бронеавтомобілі власного виробництва. Завдяки цьому екіпажі бойових машин будуть краще захищеними від атак FPV-дронів, отже зможуть більш злагоджено та ефективно виконувати бойові завдання», – зазначили у Kvertus
Варто зауважити, що на фото показана раніше оприлюднена партія бронеавтомобілей «Новатор-2», що надійшла на озброєння підрозділів Національної гвардії України.
Останнє де-факто говорить про перехід до замовлення бойової техніки по замовчуванню оснащеної системами радіоелектронного захисту на державному рівні.
Судячи з фото, машини оснащуються станцією Kraken counter FPV F3, що постачається у версіях потужністю 30 та 50 Вт. Їх вартість коливається в межах 350-400 тисяч гривень за одиницю.
Цей пристрій розроблений для протидії FPV-дронам у трьох радіодіапазонах. Він працює у трьох діапазонах частот, що покривають частоти 700-1050 МГц та має шість відповідних каналів радіозавад — по два у діапазоні. Це частоти, на яких виконується управління більшістю FPV-дронів.
Пристрій вагою близько 40 кг може створювати направлений або купольний захист завдяки усеспрямованим антенам у радіусі більше 200 метрів та здатен працювати до 12 годин завдяки системам активного охолодження.
У комплекті пристрою є енергонезалежний індикатор поля ІП-1, що дозволяє швидко та в будь-яких умовах визначити, чи створює пристрій радіозавади.
Броньований контейнер зі станцію постановки радіоперешкод було винесено в кормову частину машини. Від нього йде захищений кабель живлення до внутрішньої мережі автомобіля.
Зі слів генерального директора ТОВ «Українська бронетехніка», встановлення систем РЕБ на бронеавтомобілі було однією із вимог замовника в особі представників НГУ.
«Новатор-2» виготовлений на наше замовлення. Нам було важливо отримати бронеавтомобіль під бойову групу, на 9 осіб. Це було побажання фронту, те, що потрібно бійцям сьогодні. Такі автомобілі отримає кожна бойова бригада Нацгвардії», — заявив заступник командувача НГУ Олександр Білоус.
Нагадаємо, що компанія «Українська бронетехніка» також залучена до виробництва самохідних артилерійських систем 2С22 «Богдана».
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин