В Україні використовують копію Shahed («Герань-2») для навчань розрахунків ППО - Мілітарний

В Україні використовують копію Shahed («Герань-2») для навчань розрахунків ППО

В Україні використовують копію Shahed («Герань-2») для навчань розрахунків ППО
В Україні використовують копію Shahed («Герань-2») для навчань розрахунків ППО
Новини

В Україні використовують копію іранського дрона-камікадзе Shahed («Герань-2») для навчань розрахунків протиповітряної оборони.

Про це йдеться в повідомленні «Армія FM».

Дрон-мішень, який має назву «Гупало», використовується у школі WeTrueGun для підготовки розрахунків протиповітряної оборони.

Завдяки такому дрону військовослужбовці можуть тренуватися в реалістичних умовах та відточувати навички виявлення та ураження подібних цілей.

«Тренування з використанням реалістичних повітряних мішеней дозволяють перевірити на практиці можливості мобільних груп ППО і виявити їх слабкі сторони», – йдеться у повідомленні школи WeTrueGun.

Невідомо, чи повторює вітчизняний «Гупало» характеристики Shahed («Герань-2»). Судячи з опублікованих виробником кадрів, запуск дрона відбувається за допомогою наземної катапульти.

У WeTrueGun заявляють, що «Гупало» може використовуватися як дрон-камікадзе.

Навчання мобільних вогневих груп протиповітряної оборони – це важлива складова забезпечення ефективності перехоплення ворожих дронів-камікадзе та крилатих ракет.

Мобільна вогнева група веде вогонь по повітряним цілям. Фото: Повітряне командування “Південь”.

Окрім «фізичного» навчання, в Україні розвивається сфера «віртуального», яка допомагає економити боєприпаси й ресурс озброєння.

Раніше «Мілітарний» розповідав, що компанія Skiftech розробила тренажер переносного зенітно-ракетного комплексу Stinger.

Тренажер повністю повторює вагу та системи справжнього ПЗРК Stinger. У нього є всі частини ПЗРК: блок охолодження, який нагрівається, системи наведення, запобіжник, приціл та інші деталі.

Він працює зі спеціальним застосунком, який показує інструктору дії стрілка. Інструктор може включати для стрілка випробування, при яких літак випускає теплові пастки.

Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони України оголошує конкурс на розробку симуляторів для тренувань, навчання та симуляцій на основі технологій VR (віртуальна реальність) та AR (доповнена реальність).

Основні напрямки: використання зброї, безпілотників, бронетехніки та іншого озброєння, тактична медицина, ситуаційна обізнаність тощо.

Поширити в соцмережах:

ПІДТРИМАЙ РОБОТУ РЕДАКЦІЇ "МІЛІТАРНОГО"

Приватбанк ( Банківська карта )
5169 3351 0164 7408
Рахунок в UAH (IBAN)
UA043052990000026007015028783
ETH
0x6db6D0E7acCa3a5b5b09c461Ae480DF9A928d0a2
BTC
bc1qv58uev602j2twgxdtyv4z0mvly44ezq788kwsd
USDT
TMKUjnNbCN4Bv6Vvtyh7e3mnyz5QB9nu6V
Популярні
Button Text