Українські розробники показали універсальну роботизовану платформу, яка здатна виконувати логістичні завдання, проводити дистанційне мінування та виступати у ролі камікадзе.
Відповідне відео розробники оприлюднили на своєму YouTube-каналі.
Розробкою роботизованої платформи займаються інженери компанії Mangust, яка займається розробкою та виготовленням багі різного призначення.
Чотириколісна платформа, яка отримала назву Mangust, має високу прохідність завдяки конструкції підвіски.
Спереду й ззаду платформи можна встановити дві протитанкові міни ТМ-62, які фіксуються за допомогою спеціальних замків.
Крім того, на платформу можна встановити спеціальний контейнер для перевезення боєприпасів, провіанту чи іншого корисного навантаження.
Mangust має розміри 1000х1050х900-мм та вагу у 135 кілограмів. Максимальна швидкість складає 10 кілометрів на годину, а крейсерська – 7.
Антена висотою у 4,25 метра забезпечує передачу відео на відстань до 500 метрів, при цьому відстань керування складає 2 кілометри.
Час автономної роботи платформи складає 6 годин.
«Мілітарний» 11 травня повідомляв, що Міноборони з початку року допустило до експлуатації у війську 9 українських наземних роботизованих комплексів.
Зазначається, що комплекси виконують різноманітні завдання на полі бою, зменшуючи ризик для українських воїнів.
Безпілотні платформи призначені для виконання різних завдань на полі бою. Окремі з них є носіями системи озброєння, зокрема, кулеметів різних калібрів. Вони дозволяють українським воїнам з укриття дистанційно вести вогонь по противнику.
Серед кодифікованих цьогоріч безпілотних наземних комплексів також є платформи, які призначені для евакуації поранених з поля бою, виконання логістичних завдань, а також мінування та розмінування.
Підтримати нас можна через:
Приват: 5169 3351 0164 7408 PayPal - [email protected] Стати нашим патроном за лінком ⬇
Підпишіться на розсилку наших новин
або на наш Телеграм-канал
Дякуємо!
ви підписалися на розсилку наших новин